ZUSAH2X42
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH2X42
Descripción:
Buna-N O-Ring - 2mm Wide 42mm ID
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 1.654" (42.00mm)
Width / Cross Section 0.079" (2.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 1.811" (46.00mm)