ZUSAH2X48
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH2X48
Descripción:
Buna-N O-Ring - 2mm Wide 48mm ID
En stock : 18
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 1.890" (48.00mm)
Width / Cross Section 0.079" (2.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 2.047" (52.00mm)