ZUSAH2X49
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH2X49
Descripción:
Buna-N O-Ring - 2mm Wide 49mm ID
En stock : 42
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 1.929" (49.00mm)
Width / Cross Section 0.079" (2.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 2.087" (53.00mm)