ZUSAH2X65
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH2X65
Descripción:
Buna-N O-Ring - 2mm Wide 65mm ID
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 2.559" (65.00mm)
Width / Cross Section 0.079" (2.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 2.717" (69.00mm)