ZUSAH3.1X49.4
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH3.1X49.4
Descripción:
Buna-N O-Ring - 3.1mm Wide 49.4m
En stock : 47
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 1.945" (49.40mm)
Width / Cross Section 0.122" (3.10mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 2.189" (55.60mm)