ZUSAH3.1X59.4
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH3.1X59.4
Descripción:
Buna-N O-Ring - 3.1mm Wide 59.4m
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 2.339" (59.41mm)
Width / Cross Section 0.122" (3.10mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 2.583" (65.60mm)