ZUSAH3.1X69.4
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH3.1X69.4
Descripción:
Buna-N O-Ring - 3.1mm Wide 69.4m
En stock : 18
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 2.732" (69.39mm)
Width / Cross Section 0.122" (3.10mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 2.976" (75.60mm)