ZUSAH3.1X74.4
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH3.1X74.4
Descripción:
Buna-N O-Ring - 3.1mm Wide 74.4m
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 2.929" (74.40mm)
Width / Cross Section 0.122" (3.10mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 3.173" (80.60mm)