ZUSAH3.1X79.4
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH3.1X79.4
Descripción:
Buna-N O-Ring - 3.1mm Wide 79.4m
En stock : 34
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 3.126" (79.40mm)
Width / Cross Section 0.122" (3.10mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 3.370" (85.60mm)