ZUSAH3.1X84.4
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH3.1X84.4
Descripción:
Buna-N O-Ring - 3.1mm Wide 84.4m
En stock : 75
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 3.323" (84.40mm)
Width / Cross Section 0.122" (3.10mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 3.567" (90.60mm)