ZUSAH3.1X89.4
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH3.1X89.4
Descripción:
Buna-N O-Ring - 3.1mm Wide 89.4m
En stock : 13
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 3.520" (89.41mm)
Width / Cross Section 0.122" (3.10mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 3.764" (95.60mm)