ZUSAH3.53X25.8
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH3.53X25.8
Descripción:
Buna-N O-Ring - 3.53mm Wide 25.8
En stock : 21
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 1.016" (25.81mm)
Width / Cross Section 0.139" (3.53mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 1.294" (32.86mm)