ZUSAH3.53X44.45
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH3.53X44.45
Descripción:
Buna-N O-Ring - 3.53mm Wide 44.4
En stock : 11
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 1.750" (44.45mm)
Width / Cross Section 0.139" (3.53mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 2.028" (51.50mm)