ZUSAH3.53X6.97
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH3.53X6.97
Descripción:
Buna-N O-Ring - 3.53mm Wide 6.97
En stock : 10
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.274" (6.96mm)
Width / Cross Section 0.139" (3.53mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 0.552" (14.03mm)