ZUSAH3.55X100
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH3.55X100
Descripción:
Buna-N O-Ring - 3.55mm Wide x 10
En stock : 37
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 3.937" (100.00mm)
Width / Cross Section 0.140" (3.55mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 4.217" (107.10mm)