ZUSAH3.55X61.5
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH3.55X61.5
Descripción:
Buna-N O-Ring - 3.55mm Wide x 61
En stock : 13
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 2.421" (61.50mm)
Width / Cross Section 0.140" (3.55mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 2.701" (68.60mm)