ZUSAH3.5X108
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH3.5X108
Descripción:
Buna-N O-Ring - 3.5mm Wide 108mm
En stock : 9
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 4.252" (108.00mm)
Width / Cross Section 0.138" (3.51mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 4.528" (115.00mm)