ZUSAH3.5X110
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH3.5X110
Descripción:
Buna-N O-Ring - 3.5mm Wide 110mm
En stock : 18
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 4.331" (110.00mm)
Width / Cross Section 0.138" (3.51mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 4.606" (117.00mm)