ZUSAH3.5X122
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH3.5X122
Descripción:
Buna-N O-Ring - 3.5mm Wide 122mm
En stock : 13
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 4.803" (122.00mm)
Width / Cross Section 0.138" (3.51mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 5.079" (129.00mm)