ZUSAH3.5X13
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH3.5X13
Descripción:
Buna-N O-Ring - 3.5mm Wide 13mm
En stock : 6
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.512" (13.00mm)
Width / Cross Section 0.138" (3.51mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 0.787" (20.00mm)