ZUSAH3.5X135
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH3.5X135
Descripción:
Buna-N O-Ring - 3.5mm Wide 135mm
En stock : 2
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 5.315" (135.00mm)
Width / Cross Section 0.138" (3.51mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 5.591" (142.00mm)