ZUSAH3.5X14
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH3.5X14
Descripción:
Buna-N O-Ring - 3.5mm Wide 14mm
En stock : 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.551" (14.00mm)
Width / Cross Section 0.138" (3.51mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 0.827" (21.00mm)