ZUSAH3.5X16
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH3.5X16
Descripción:
Buna-N O-Ring - 3.5mm Wide 16mm
En stock : 18
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.630" (16.00mm)
Width / Cross Section 0.138" (3.51mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 0.906" (23.00mm)