ZUSAH3.5X170
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH3.5X170
Descripción:
Buna-N O-Ring - 3.5mm Wide 170mm
En stock : 9
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 6.693" (170.00mm)
Width / Cross Section 0.138" (3.51mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 6.969" (177.00mm)