ZUSAH3.5X193
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH3.5X193
Descripción:
Buna-N O-Ring - 3.5mm Wide 193mm
En stock : 2
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 7.598" (192.99mm)
Width / Cross Section 0.138" (3.51mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 7.874" (200.00mm)