ZUSAH3.5X20
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH3.5X20
Descripción:
Buna-N O-Ring - 3.5mm Wide 20mm
En stock : 20
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.787" (20.00mm)
Width / Cross Section 0.138" (3.51mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 1.063" (27.00mm)