ZUSAH3.5X200
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH3.5X200
Descripción:
Buna-N O-Ring - 3.5mm Wide 200mm
En stock : 75
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 7.874" (200.00mm)
Width / Cross Section 0.138" (3.51mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 8.150" (207.00mm)