ZUSAH3.5X21.7
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH3.5X21.7
Descripción:
Buna-N O-Ring - 3.5mm Wide 21.7m
En stock : 60
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.854" (21.69mm)
Width / Cross Section 0.138" (3.51mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 1.130" (28.70mm)