ZUSAH3.5X24
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH3.5X24
Descripción:
Buna-N O-Ring - 3.5mm Wide 24mm
En stock : 12
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.945" (24.00mm)
Width / Cross Section 0.138" (3.51mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 1.220" (31.00mm)