ZUSAH3.5X25.7
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH3.5X25.7
Descripción:
Buna-N O-Ring - 3.5mm Wide 25.7m
En stock : 32
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 1.012" (25.70mm)
Width / Cross Section 0.138" (3.51mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 1.287" (32.70mm)