ZUSAH3.5X30.7
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH3.5X30.7
Descripción:
Buna-N O-Ring - 3.5mm Wide 30.7m
En stock : 48
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 1.209" (30.71mm)
Width / Cross Section 0.138" (3.51mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 1.484" (37.70mm)