ZUSAH3.5X35.7
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH3.5X35.7
Descripción:
Buna-N O-Ring - 3.5mm Wide 35.7m
En stock : 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 1.406" (35.71mm)
Width / Cross Section 0.138" (3.51mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 1.681" (42.70mm)