ZUSAH3.5X44
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH3.5X44
Descripción:
Buna-N O-Ring - 3.5mm Wide 44mm
En stock : 14
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 1.732" (44.00mm)
Width / Cross Section 0.138" (3.51mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 2.008" (51.00mm)