ZUSAH3.5X47.7
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH3.5X47.7
Descripción:
Buna-N O-Ring - 3.5mm Wide 47.7m
En stock : 33
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 1.878" (47.70mm)
Width / Cross Section 0.138" (3.51mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 2.154" (54.70mm)