ZUSAH3.5X64
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH3.5X64
Descripción:
Buna-N O-Ring - 3.5mm Wide 64mm
En stock : 13
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 2.520" (64.00mm)
Width / Cross Section 0.138" (3.51mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 2.795" (71.00mm)