ZUSAH3.6X19.8
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH3.6X19.8
Descripción:
Buna-N O-Ring - 3.6mm Wide 19.8m
En stock : 19
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.780" (19.81mm)
Width / Cross Section 0.142" (3.60mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 1.063" (27.00mm)