ZUSAH3.6X24.6
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH3.6X24.6
Descripción:
Buna-N O-Ring - 3.6mm Wide 24.6m
En stock : 11
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.969" (24.61mm)
Width / Cross Section 0.142" (3.60mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 1.252" (31.80mm)