ZUSAH3.6X34.1
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH3.6X34.1
Descripción:
Buna-N O-Ring - 3.6mm Wide 34.1m
En stock : 3
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 1.343" (34.11mm)
Width / Cross Section 0.142" (3.60mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 1.626" (41.30mm)