ZUSAH3X10
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH3X10
Descripción:
Buna-N O-Ring - 3mm Wide 10mm ID
En stock : 36
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.394" (10.00mm)
Width / Cross Section 0.118" (3.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 0.630" (16.00mm)