ZUSAH3X101
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH3X101
Descripción:
Buna-N O-Ring - 3mm Wide 101mm I
En stock : 2
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 3.976" (101.00mm)
Width / Cross Section 0.118" (3.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 4.213" (107.00mm)