ZUSAH3X106
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH3X106
Descripción:
Buna-N O-Ring - 3mm Wide 106mm I
En stock : 12
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 4.173" (106.00mm)
Width / Cross Section 0.118" (3.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 4.409" (112.00mm)