ZUSAH3X108
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH3X108
Descripción:
Buna-N O-Ring - 3mm Wide 108mm I
En stock : 22
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 4.252" (108.00mm)
Width / Cross Section 0.118" (3.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 4.488" (114.00mm)