ZUSAH3X109.5
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH3X109.5
Descripción:
Buna-N O-Ring - 3mm Wide 109.5mm
En stock : 42
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 4.311" (109.50mm)
Width / Cross Section 0.118" (3.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 4.547" (115.50mm)