ZUSAH3X11
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH3X11
Descripción:
Buna-N O-Ring - 3mm Wide 11mm ID
En stock : 121
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.433" (11.00mm)
Width / Cross Section 0.118" (3.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 0.669" (17.00mm)