ZUSAH3X116
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH3X116
Descripción:
Buna-N O-Ring - 3mm Wide 116mm I
En stock : 8
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 4.567" (116.00mm)
Width / Cross Section 0.118" (3.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 4.803" (122.00mm)