ZUSAH3X119
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH3X119
Descripción:
Buna-N O-Ring - 3mm Wide 119mm I
En stock : 59
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 4.685" (119.00mm)
Width / Cross Section 0.118" (3.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 4.921" (125.00mm)