ZUSAH3X12
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH3X12
Descripción:
Buna-N O-Ring - 3mm Wide 12mm ID
En stock : 6
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.472" (12.00mm)
Width / Cross Section 0.118" (3.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 0.709" (18.00mm)