ZUSAH3X120
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH3X120
Descripción:
Buna-N O-Ring - 3mm Wide 120mm I
En stock : 6
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 4.724" (120.00mm)
Width / Cross Section 0.118" (3.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 4.961" (126.00mm)