ZUSAH3X123
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH3X123
Descripción:
Buna-N O-Ring - 3mm Wide 123mm I
En stock : 2
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 4.843" (123.00mm)
Width / Cross Section 0.118" (3.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 5.079" (129.00mm)