ZUSAH3X126
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH3X126
Descripción:
Buna-N O-Ring - 3mm Wide 126mm I
En stock : 7
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 4.961" (126.00mm)
Width / Cross Section 0.118" (3.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 5.197" (132.00mm)